time

00/05/23

پنج فرد تاثیر گذار بر بازار رمز ارز ها

article-img

 

امروزه رمز ارز ها میان مردم محبوب شدن و بسیاری اخبار حوزه ارز های دیجیتال را دنبال می کنند. در خبر هایی که روزانه از این بازار منتشر می شود نام افراد معروفی شنیده می‌شود که گاها در خبر ها متوجه می شویم برخی افزایش و کاهش قیمت ها بخاطر حرف های آنان است. امروز در این مقاله به معرفی افراد تاثیر گزار می پردازیم.

 

ایلان ماسک

۱-ایلان ماسک

شاید با نفوذترین چهره حال حاضر جهان بنیانگذار شرکت پی پال، تسلا و اسپیس اکس به عنوان یکی از ثروتمندترین مردان کره زمین، سال‌هاست که در فضای ارزهای دیجیتال شرکت فعال دارد. ایلان ماسک با تفسیر کلامی خود در این حیطه شرکت می کند. حضور ایلان ماسک در بازار رمز ارز ها در حدی است که در برنامه ای تلوزیونی خود را پدر دوج کوین نامید! و بسیاری از افزایش و کاهش قیمت های رمز ارز ها بخاطر توییت های این شخص بوده است.

 

 

ویتالیک بوترین

۲- ویتالیک بوترین
بوترین یک برنامه نویس کانادایی-روسی و خالق رمز ارز اتریوم است. نظرات بوترین در توییتر و برنامه های خبری تاثیر بسیار زیادی بر قیمت ارز داشته است. همچنین تحلیلگران از حرف های او برای تحلیل فاندامنتال ارز ها نیز استفاده می کنند.

 

 

جک دورسی

۳- جک دورسی

جک دورسی مدیر عامل توییتر و بنیانگذار و مدیر عامل اسکوئر یکی از طرفداران واقعی پذیرش ارز دیجیتال است.
دورسی به عنوان فردی که نفوذ زیادی در توییتر دارد، جایی که جامعه ارزهای دیجیتال بسیار فعال است، از رمزارز پشتیبانی کلامی کرده است. دورسی، دقیقاً مانند ماسک، نقشی حیاتی با حمایت شرکت هایشان در پشتیبانی از بیت کوین و حمایت از جامعه رمزارز ها داشته است.

 

چانگ پنگ ژائو

4- چانگ پنگ ژائو

چانگ پنگ ژائو معروف به CZ   یک فعال اقتصادی چینی-کانادایی و مؤسس صرافی بایننس بزرگترین صرافی ارزهای رمزنگاری شده در جهان، است. او یکی از تاثیر گذار ترین  افراد فعال در حوزه رمز ارز هاست و نظرات او در توییتر و مصاحبه هایش تاثیر مستقیمی بر بازار رمز ارز ها دارد.

 

جاستین سان

5-جاستین سان

جاستین سان کار آفرین، بنیانگزار پلتفرم ترون و مدیرعامل شرکت بیت تورنت و همچنین مدیر عامل فعلی رین بری است. سان از تاثیر گذار ترین افراد بازار رمز ارز هاست که بار ها و بارها نظرات او مبدا رشد قیمت یک ارز بوده و هم اکنون نیز توییت های جاستین سان از مهم ترین منابع خبری حوزه رمز ارز هاست.