time

00/05/24

تحلیل تکنیکال ریپل یکسنبه 24 مرداد ماه 1400

article-img

 

در این مقاله به شرح داده های تکنیکال رمز ارز ریپل یکی از محبوب ترین رمزارز های بازار می پردازیم. در ادامه همراه ما باشید.

 

امروز یکشنبه 24 مرداد ماه 1400 در لحظه نگارش مقاله قیمت رمز ارز ریپل 1.29 $ معادل 34.151 تومان می باشد.

طبق داده های اندیکاتور محبوب مکدی  macdدر تایم فریم روزانه روند بازار این ارزدیجیتال صعودی است و می توان طی روز های آینده همراه با رشد قیمت بیت کوین انتظار افزایش قیمت از این رمز ارز داشت. اطلاعات اندیکاتورsar  صحت داده های مکدی را مبنی بر روند صعودی و رشد قیمت این ارز تائید می کند.

 

با توجه به داده های اندیکاتور ایچیموکو در تایم فریم روزانه روند بازار  ریپل  فعلا صعودی خواهد بود و در بهترین حالت می توان انتظار داشت تا پایان امروز قیمت توکن xrp به 1.38$ سنت برسد.

 

طبق داده های اندیکاتور RSI قیمت در وضعیت اشباع خرید قرار دارد و این اندیکاتور سیگنال فروش را برای تریدر هایی که در سیگنال خرید این اندیکاتور اقدام به خرید کاردانو کردند نمایش می‌دهد. عددی که اکنون این اندیکاتور نمایش می‌دهد عدد 85 است! بدین معنی که در این وضعیت کسانی که اقدام به خرید ریپل در عدد های زیر 50 کرده‌اند، در این وضعیت رمز ارز های خود را می فروشند.

 

جمع بندی:

با توجه به داده هایی که تاکنون از اندیکاتورها در تایم فریم روزانه بدست آمده، روند بازار توکن XRP فعلا صعودی هست و هنوز هم می توان انتظار افزایش قیمت داشت. اما همانطور که اندیکاتور RSI نشان می دهد قیمت در وضعیت اشباع خرید قرار دارد و خرید این رمز ارز در این وضعیت نیازمند استفاده از تحلیل فاندامنتال دقیق است.

 

توجه:

درنظر داشته باشید، مطالب بالا صرفا شرح داده های اندیکاتور های مهم بازار رمز ارز هاست و تحلیل تکنیکال طبق آمار تنها 20 الی 30 درصد اعتبار دارد و برای تصمیم گیری خرید و فروش نیاز به داده های تحلیل فاندامنتال نیز هست. به هیچ وجه صرفا اطلاعاتی که در بالا شرح داده شده را مبدا معاملات خود قرار ندهید!

 موفق باشید.