time

00/06/06

افراد تاثیر گذار بر بازار ارز های دیجیتال

article-img

تویتتر محبوب ترین شبکه اجتمایی در حوزه اخبار یکی از مهمترین منابع برای کسب اطلاعات و اخبار با ارزش فاندامنتال هست. امروز در این مقاله به معرفی 5 شخص بسیار تاثیر گذار بر بازار رمز ارز ها می پردازیم.

 

1- ویتالیک بوترین

ویتالیک بورتین
بوترین یک برنامه نویس کانادایی-روسی و خالق رمز ارز اتریوم است. نظرات بوترین در توییتر و برنامه های خبری تاثیر بسیار زیادی بر قیمت ارز داشته است. همچنین تحلیلگران از حرف های او برای تحلیل فاندامنتال ارز ها نیز استفاده می کنند.

 

2-آندریاس آنتونوپولوس

آندریاس آنتونوپولوس

آندریاس آنتونوپولوس یکی از مشهورترین متخصصین حوزه رمز ارز ها  و نویسنده کتاب تسلط بر بیت کوین است. آنتونوپولوس چندین بار در فهرست تاثیرگذارترین افراد حوزه ارزهای دیجیتال که توسط خبرگزاری کوین دسک منتشر می‌شود، قرار گرفته است.

 

3-ایلان ماسک

ایلان ماسک

شاید با نفوذترین چهره حال حاضر جهان بنیانگذار شرکت پی پال، تسلا و اسپیس اکس به عنوان یکی از ثروتمندترین مردان کره زمین، سال‌هاست که در فضای ارزهای دیجیتال شرکت فعال دارد. ایلان ماسک با تفسیر کلامی خود در این حیطه شرکت می کند. حضور ایلان ماسک در بازار رمز ارز ها در حدی است که در برنامه ای تلوزیونی خود را پدر دوج کوین نامید! و بسیاری از افزایش و کاهش قیمت های رمز ارز ها بخاطر توییت های این شخص بوده است.

 

5- جک دورسی

جک دورسی

جک دورسی مدیر عامل توییتر و بنیانگذار و مدیر عامل اسکوئر یکی از طرفداران واقعی پذیرش ارز دیجیتال است.
دورسی به عنوان فردی که نفوذ زیادی در توییتر دارد، جایی که جامعه ارزهای دیجیتال بسیار فعال است، از رمزارز پشتیبانی کلامی کرده است. دورسی، دقیقاً مانند ماسک، نقشی حیاتی با حمایت شرکت هایشان در پشتیبانی از بیت کوین و حمایت از جامعه رمزارز ها داشته است.

 

5-مایکل نووگراتز

مایکل نووگراتز

مایکل نووگراتز خودش را پادشاه بیت کوین می‌خواند. او که به تازگی با مشکلاتی در خصوص تلاشش برای صندوق پوششی بیت کوین، مواجه است، با این حال سابقه‌ی طولانی در معاملات بیت کوین دارد. نووگراتز مدیرعامل گلکسی دیجیتال است که در حوزه سرمایه‌گذاری بلاک چین فعالیت دارد.