time

00/07/17

اپلیکیشن هایی مناسب تریدر های حرفه ای

article-img

وقتی تصمیم می گیرید که در بازار رمز ارز ها فعالیت کنید، بسیار مهم است که از اپلیکیشن های مناسب و درست برای جمع آوری اطلاعات راجع به ارز های دیجیتالی استفاده کنید. امروز در این مقاله به معرفی بهترین اپلیکیشن هایی که ممکن است یک تریدر نیاز داشته باشد می پردازیم.

 

1-اپلیکیشن Coin Market cap

کوین مارکت کپ

کوین مارکت کپ یکی از معتبر ترین نرم افزار ها برای مشاهده قیمت رمز ارز ها، حجم معاملات آنها و کلی اطلاعات مهم دیگر است. علاوه بر نصب اپلیکیشن می توانید با هر دستگاهی از طریق مرورگر به وبسایت کوین مارکت هم مراجعه کرده و از امکانات آن استفاده کنید.

 

2- اپلیکیشن TradingView

تریدینگ ویو

با استفاده از اپلیکیشن بسیار جذاب و کاربردی تریدینگ ویو می توانید علاوه بر مشاهده قیمت رمز ارز ها و اطلاعات آنها چارت رمز ارز های مختلف را مشاهده کنید. تریدینگ ویو امکان استفاده از ابزار های تحلیل تکنیکال را به شما می دهد و شما با استفاده از این اپلیکشین به اندیکاتور ها و ابزار های تحلیل تکنیکال دسترسی پیدا می کنید.

 

3- اپلیکیشن  Blockfolio

این اپلیکیشن اندرویدی به صورت ویژه ای برای مدیریت دارای های دیجیتال به وجود آمده است . شما می توانید معاملاتی که در بازار ارزهای دیجیتال انجام داده‌اید را به عنوان یک پرتفوی به این برنامه اضافه نمایید و در یک نظر ، شرایط کلی آنها را مشاهده کنید .

می‌توانید به طوری آن را تنظیم نمایید که وقتی قیمت یک ارز به یک رقم مشخصی رسید ، برای شما نوتیفیکیشن فرستاده  شود . این برنامه چیزی حدود ۴۰۰۰ ارز دیجیتال را مورد پشتیبانی قرار می دهد.

 

4-برنامه ی zTrader

زد تریدر

این اپلیکیشن  اطلاعات تمامی ‌های ارز دیجیتال موجود از جمله  بیت‌کوین ، اتریوم ، لایت‌کوین و چیزی حدود ۳۰۰۰ آلت کوین دیگر را نشان می دهد .

شما می توانید با استفاده از این اپلیکیشن آخرین قیمت‌ها ، نمودارهای بازار و اطلاعات تغییر قیمت را در این برنامه مشاهده کنید .