time

00/08/10

تحلیل تکنیکال سولانا دوشنبه 10 آبان ماه 1400

article-img

بلاگ اکسکریپتویی

سولانا، ارز دیجیتالی است بر بستر بلاکچین که از امنیت بالا و اپلیکیشن‌های غیر متمرکز بهره‌مند است. سولانا بر مبنای گواه اثبات زمان یا به اختصار PoH طراحی شده است.

امروز دوشنبه 10 آبان ماه 1400 در لحظه نگارش این مقاله قیمت رمز ارز سولانا $209.94معادل ۵,۸۳۲,۰۶۹ تومان است.

شاخص RSI رمز ارز سولانا هم اکنون در چارت روزانه روی عدد 65 قرار دارد. و در چارت 4 ساعته روی عدد 63 قرار گرفته است. یعنی قیمت رمز ارز سولانا نزدیک منطه اشباع خرید قرار دارد و چون طبق شاخص RSI قیمت آن یک مقدار بیشتر از ارزش واقعی آن معامله می شود باید این رمز ارز را زیر نظر داشته باشیم تا بتوانیم آن در معاملات شورت و یا لانگ معامله کنیم.

تحلیل قیمت سولانا

روند کلی رمز ارز سولانا در چارت روزانه در یک کانال صعودی قرار گرفته و هم اکنون با نزدیک شدن کندل امروز به سقف کانال و همچین برخورد آن با سطح مقاومت $209.94 درصورتی که از این رمز ارز به خوبی حمایت شود و بتواند از سطح مقاومت خود عبور کند با توجه به اینکه یک الگوی مثلث نیز شکل گرفته می تواند صعود خوبی داشته باشد و تا حدود ۲۲۰$ در امروز افزایش قیمت داشته باشد. البته این امکان هم وجود دارد که قیمت چند روز در حالت رنج زدن حرکت کند تا به انتهای الگوی مثلث برسد و به یک باره دچار صعود و یا نزول شود که این موضوع در چند روز آینده مشخص می شود. توجه داشته باشید در صورتی که نتواند از اطح مقاومت عبور کند می تواند تا قیمت 195 دلار کاهش قیمت داشته باشد.

 

 

توجه:

درنظر داشته باشید، مطالب بالا صرفا شرح داده های اندیکاتور های مهم بازار رمز ارز هاست و تحلیل تکنیکال طبق آمار تنها 20 الی 30 درصد اعتبار دارد و برای تصمیم گیری خرید و فروش نیاز به داده های تحلیل فاندامنتال نیز هست. به هیچ وجه صرفا اطلاعاتی که در بالا شرح داده شده را مبدا معاملات خود قرار ندهید!

 موفق باشید.