time

00/08/16

تحلیل تکنیکال بایننس کوین یکشنبه 16 آبان‌ماه 1400

article-img

بلاگ اکسکریپتویی

بایننس کوین با نام اختصاری BNB توسط بزرگ ترین صرافی ارزدیجیتال جهان یعنی بایننس عرضه شده است

امروز یکشنبه 16 آبان ماه 1400 در لحظه نگارش این مقاله قیمت رمز ارز بایننس کوین $659.97معادل ۱۸,۵۷۱,۵۹۷ تومان است.

شاخص RSI رمز ارز بایننس کوین هم اکنون در چارت روزانه روی عدد 79 قرار دارد. و در چارت 4 ساعته روی عدد 78 قرار گرفته است. یعنی قیمت رمز ارز بایننس کوین در منطقه اشباع خرید قرار دارد و چون طبق شاخص RSI قیمت آن بیشتر از ارزش واقعی آن معامله می شود باید این رمز ارز را زیر نظر داشته باشیم تا بتوانیم آن در معاملات شورت و یا لانگ آن را معامله کنیم.

تحلیل بایننس کوین

روند کلی رمز ارز بایننس کوین در چارت روزانه در یک کانال صعودی قرار گرفته و هم اکنون با نزدیک شدن کندل امروز به سقف کانال و همچین برخورد آن با سطح مقاومت 672$ درصورتی که از این رمز ارز به خوبی حمایت شود و بتواند از سطح مقاومت خود عبور کند، می تواند صعود خوبی داشته باشد و به اندازه گام قبلی خود  تا حدود 781$ طی روز های آینده افزایش قیمت داشته باشد. البته این امکان هم وجود دارد که قیمت چند روز در حالت رنج زدن حرکت کند. توجه داشته باشید در صورتی که نتواند از سطح مقاومت عبور کند می تواند تا قیمت 590 دلار  یعنی سطح حمایت فعلی(سطح مقاومت قبلی)کاهش قیمت داشته باشد.

 

 

توجه:

درنظر داشته باشید، مطالب بالا صرفا شرح داده های اندیکاتور های مهم بازار رمز ارز هاست و تحلیل تکنیکال طبق آمار تنها 20 الی 30 درصد اعتبار دارد و برای تصمیم گیری خرید و فروش نیاز به داده های تحلیل فاندامنتال نیز هست. به هیچ وجه صرفا اطلاعاتی که در بالا شرح داده شده را مبدا معاملات خود قرار ندهید!

 موفق باشید.