time

00/08/23

راهنمای ثبت نام در صرافی اکسکریپتویی

article-img

بلاگ اکسکریپتویی

 

امروز در این مقاله تصمیم گرفتیم تا به آموزش نحوه ثبت نام و ایجاد حساب کاربری در صرافی ارز های دیجیتال اکسکریپتویی بپردازیم. طبق این راهنما شما به راحتی می توانید در صرافی ارزهای دیجیتال اکسکریپتوییی حساب کاربری ایجاد کرده و پس از تکمیل فرم احراز هویت از تمامی خدمات اکسکریپتویی استفاده کنید.

 

برای استفاده از خدمات اکسکریپتویی مبنی بر خرید و فروش ارز های دیجیتال در مرحله اول باید اقدام به ثبت نام کنید و ایجاد حساب کاربری و در مرحله دوم باید فرم احراز هویت را تکمیل کنید.

مرحله اول راهنمای ثبت نام

1-.برای ثبت نام اول و ایجاد حساب کاربری ابتدا به صفحه اصلی صرافی اکسکریپتویی به آدرس excryptoi.com بروید و در گوشه سمت چپ روی گزینه ثبت نام کلیک کنید تا به صفحه ثبت نام وارد شوید .

گام دوم

۲. در صفحه ای که باز میشود ، شماره تلفن همراه خود را وارد کرده و مرحله بعدی رمز عبور خود را در ۲ مرحله وارد کنید .

 

نکته: توجه فرمایید که رمز عبور خود را به انگلیسی وارد نموده و بهتر است رمز عبور ترکیبی از حداقل 8 کاراکتر حروف اینگلیسی کوچک و بزرگ و همچنین علائمی مانند@#$%و... باشد. فراموش نکنید هر دو رمز عبور باید به صورت یکسان وارد شوند.

 

تیک تایید قوانین و مقررات زده و سپس تیک من ربات نیستم را بزنید، تا وبسایت شما را به عنوان ربات تشخیص ندهد و امکان ثبت نام فراهم شود .

سپس بر روی ثبت نام کلیک کنید .

(در این مرحله به آدرس سایت excryptoi.com/register توجه فرمایید)

گام سوم

۳. در این مرحله برای تایید شماره موبایل یک کد برای شما ارسال میشود و شما میبایست ان را وارد کرده و بر روی احراز ربات کلیک کرده و تایید قوانین را زده و بر روی ثبت نام کلیک کنید .

 

۴. اگر همه موارد به درستی وارد شده باشد شما به صفحه ورود انتقال پیدا می کنید و با وارد کردن شماره موبایل و رمز عبور و حل کردن کپچا(گزینه من ربات نیستم) می توانید به صفحه احراز هویت وارد شوید و عملیات احراز هویت را انجام دهید.

(به زودی آموزش احراز هویت نیز منتشر خواهد شد.)

 

آموزش تغییر رمز عبور

۱. اگر رمز عبور خود را فراموش کرده اید یا می خواهید رمز عبور خود را تغییر دهید، ابتدا وارد صفحه لاگین شوید و با کلیک بر روی دکمه بازیابی رمز عبور  وارد صفحه بازیابی رمز عبور شده و بعد از وارد کردن شماره تلفن همراهی که با آن ثبت نام کردید و زدن تیک من ربات نیستم کد احراز هویت را دریافت کنیدو کد ارسال شده را در صفحه بعد وارد کرده و تایید کنید که ربات نیستید و دکمه ثبت را بزنید.

گام چهارم

۲.در این مرحله رمز عبور جدید خود را وارد کرده و تکرار آن را نیز به صورت مشابه وارد کنید و  گزینه من ربات نیستم را نیز تیک زده و دکمه ثبت را بزنید.

برای ورود به حساب کاربری خود به صفحه ورود رفته و با رمز عبور جدید برای ورود به حساب کاربری خود اقدام کنید.