time

00/03/24

معرفی بهترین کیف پول های ارز های دیجیتال قسمت سوم

article-img

در قسمت اول و دوم از سلسله مقالات معرفی بهترین کیف پول ها 6 مورد از بهترین کیف پول های اندروید و تحت وب را معرفی کردیم و در این قسمت به معرفی کیف پول های تحت ویندوز یا همان دسکتاب می پردازیم.

در ابتدا لازم است که درمورد دو قسمت قبلی توضیح مختصری بدهیم تا در صورت نیاز از دو مقاله قبلی نیز استفاده کنید. در قسمت اول به معرفی 3 تا از برترین کیف پول های اندرویدی و در قسمت دوم به معرفی 3 تا از بهترین کیف پول های تحت وب پرداختیم که اگر آنها را نخوانده اید به شما پیشنهاد می کنم که حتما این دو مقاله را مطالعه کنید زیرا اطلاعات بسیاری به شما می دهد. در این قسمت ما به معرفی 3 تا از امن ترین و بهترین کیف پول های ویندوزی یا همان دسکتاب می پردازیم.

1-  کیف پول دسکتاب اتمیک والت (Atomic Walle)

اتمیک یک کیف پول غیرمتمرکز ارز های دیجیتال است که از ارز ها و توکن های زیادی پشتیبانی می کند. اتمیک والت به واسطه امنیت بسیار بالا و همچنین رابط کاربری جذاب و آسان و قابل دسترس بودن در اندروید، دسکتاب، مک و لینوکس کاربران بسیار زیادی را به خود جذب کرده و به عنوان یکی از بهتری کیف پول های ارز های دیجیتال شناخته می شود. از قابلیت های کاربردی و جالب اتمیک وجود صرافی داخلی در خود آن است که شما به واسطه آن می توانید از طریق بیت کوین سایر آلت کوین ها را خرید و فروش کنید.

2- کیف پول دسکتاب اکسودوس والت (Exodus Wallet)

اکسودوس کیف پولی امن با رابط کاربری آسان و جذاب است که ابتدا صرفا برای دسکتاب توسعه داده شده بود، ولی به تازگی نسخه اندرویدی این کیف پول نیز منتشر شده که این موضوع باعث افزایش تعداد کاربران این کیف پول شد.

کیف پول اکسودوس علاوه بر پشتیبانی از پادشاه ارز های دیجیتال یعنی بیت کوین از تعدادی آلت کوین هم پشتیبانی می کند. ذکر این نکته درمورد این کیف پول امن و جذاب الزامی است که اکسودوس آیپی کاربران ایرانی را تحریم کرده و برای استفاده از این کیف پول باید از نرم افزار های تغییر آیپی استفاده کرد.

3- کیف پول دسکتاب جکس (Jaxx)

جکس والت یکی دیگر از بهترین کیف پول هاست که علاوه بر بیت کوین از سایر رمز ارز ها نیز پشتیبانی می کند. کیف پول جکس از امنیت بالایی برخوردار است و دارای نسخه های ویندوز، اندروید و مک است که این امکان را در اختیار کاربران قرار داده تا از هر سیستم عاملی که خواستند بتوانند به راحتی از کیف پول جکس استفاده کنند. کیف پول جکس والت دارای که صرافی داخلی هم هست که به واسطه آن می توانید بدون خارج کردن ارز از حساب خود در خود کیف پول بیت کوین را به سایر ارز های دیجیتال تبدیل کنید.

 

در قسمت سوم از سلسله مقالات معرفی بهترین کیف پول های رمز ارز ها ما به معرفی 3 تا از بهترین کیف پول های دسکتاب پرداختیم که شما می توانید با توجه به سلیقه و نیاز خودتان از هر کدام از این کیف پول ها به راحتی استفاده کنید. در سمت بعدی به معرفی کیف پول کاغذی می پردازیم.

معرفی بهترین کیف پول های ارز های دیجیتال قسمت اول

معرفی بهترین کیف پول های ارز های دیجیتال قسمت دوم